Harmonogram
6. 6. 2009
SEDLO, OLDŘICHOVSKÁ, OLDŘICHOV NA HRANICÍCH
8.00 Horní Sedlo – kaplička, po hlavní silnici na D. Sedlo, dále Oldřichovská ul. a Oldřichov n. Hr.
20. 6. 2009
VÁCLAVICE, UHELNÁ, DOLNÍ SUCHÁ
8.00 Václavice – Nedorost, po hlavní silnici na Uhelnou, dále do „dolních Václavic“, Dolní Suchá po hlavní silnici k bytovkám, Kančí roklí ke hřbitovu a okolo bývalé školy k hlavní silnici
27. 6. 2009
DONÍN
8.00 bývalá STS - Donín
8.15 ZŠ
8.40 rozcestí - bývalý Sedmidubský
9.00 park u sběrných surovin
9.20 plocha u Raidla
LOUČNÁ
10.00 rozcestí – Hlůže
10.20 rozcestí - Sladký
10.40 rozcestí – Bažiny
11.10 bytovky – Praga
11.40 plocha za Korunou
27. 6. 2009
HRÁDEK NAD NISOU
8.00 H. sídliště – ruská vila
8.25 Zl. výšina – park
8.50 Zl. výšina – bytovky
9.15 Dolní sídliště - trafostanice
9.40 park 1. ZŠ
10.05 městský park
10.30 D. náměstí – Hovorkův statek
10.55 Václavská – plynárna
11.20 Starý dvůr - stavebniny